Felinologia Kynologia

500 000 wejść brzmi dumnie!

Imponujące wyniki

Świętujemy w redakcji Świata Hodowcy kolejny sukces. W miniony weekend przekroczyliśmy 500 000 wejść na nasze strony od września 2023 roku! Od trzech miesięcy średniomiesięcznie generujemy powyżej 100 000 wywołań (w grudniu nawet powyżej 120 000!). To sporo, jak na niszowy portal.

Jesteśmy bardzo dumni z zainteresowania, jakim cieszy się Świat Hodowcy „Wiedzieliśmy, że trafi w oczekiwania hodowców. Nie spodziewaliśmy się jednak takich efektów!” – mówi Marek Wiśniewski, Prezes KIHZT, wydawca gazety.  

Co się na nie składa…

Te wyjątkowe wyniki są konsekwencją współdziałania KIHZT i UFP, codziennej, mozolnej momentami pracy. Bez współdziałania osób zainteresowanych tematem, tj. rozwojem portalu, generowanie codziennych treści nie byłoby możliwe. Nie idzie bowiem tylko o wiedzę, ale także pomysły na ciekawe materiały – artykuły, relacje czy wywiady. Te inspiracje najczęściej pochodzą od naszych wyjątkowych Redaktorów, którzy niezależnie od formy współpracy (stałej czy ad hoc), są osobami zaangażowanymi i wychodzącymi z inicjatywą. To nie są ludzie anonimowi, a zaangażowani od jakiegoś już czasu w różne prohodowlane inicjatywy.

„Mamy wspaniały i zaangażowany zespół redakcyjny – blisko dwudziestoosobowy, jak na ten moment. Co najwspanialsze, ciągle się rozrasta i dołączają do nas nowi twórcy. Treści nie generują się same – podziękowania należą się każdemu Redaktorowi z osobna i wszystkim razem, tym bardziej, że na sukces systematycznie pracuje całe grono Świata Hodowcy” – komentuje – redaktor naczelna.

Plany…

Przede wszystkim, planem jest utrzymać ambitne wyzwanie codziennego, atrakcyjnego, różnorodnego wartościowego merytorycznie kontentu. Nie jest to zadanie łatwe, ale ostatnie miesiące pokazały, że mamy potencjał, by kreować rzeczywistość w sposób wymierny i staramy się nie obniżać poprzeczki!

Ciągle trwają rozmowy z nowymi autorami, w różnym wieku i o różnych doświadczeniach, aby oferta portalu była jak najciekawsza. Rozważamy i negocjujemy także artykuły promowane. Ale to nie koniec!

Świat Hodowcy objął patronatem medialnym duże wydarzenie łączące świat hodowców psów, kotów i nie tylko, które odbędzie się w kwietniu – Zwierzomanię 2024. W ramach uroczystej gali w trakcie tej imprezy odbędzie się wręczenie statuetek „Przyjaciela Zwierząt„. Do redakcji spływają już propozycje nominacji dla przyszłych uhonorowanych, nad którymi debatować będzie kapituła nagrody.

Czego nam życzyć?

Was! Czytelników! Bez odbiorców żadna praca nie ma sensu. Liczby mówią same za siebie, ale interakcje w jakie wchodzicie, drodzy czytający nas hodowcy, opiekunowie, miłośnicy zwierząt, tj. komentarze czy dyskusje – bardzo nas cieszą. Naszym zadaniem jest bowiem poruszać. Póki to ma miejsce, nasza misja jest wartościowa i nas napędza do działania!

redakcja
Redakcja ŚH w pełnym składzie, a co!
http://swiathodowcy.info