Edukacja Felinologia Kynologia Wydarzenia

Bilety na Zwierzomanię 2024 już dostępne!

1 lutego organizator rozpoczął sprzedaż biletów na największe wydarzenie zwierzęce na Podkarpaciu (na pewno), a być może i w Polsce w tym roku! Imprezę objął patronatem honorowym pan Władysław Ortyl, Marszałek Województwa Podkarpackiego.

Krótkie przypomnienie planu Zwierzomanii:

Felimpiada 2024

Organizowane przy współpracy Unii Felinologii Polskiej i Supreme Cat Club trzy międzynarodowe wystawy kotów rasowych, organizowane pod auspicjami ogólnoświatowych federacji felinologicznych – FIFe, WCF i TICA. Setki pięknych kotów będą oceniane przez wielu wybitnych międzynarodowych sędziów felinologicznych w walce zarówno o tytuły swoich federacji, jak i o zaszczytny tytuł Felimpijczyka. Czy macie swoje ulubione rasy? Na pewno będzie je można spotkać na Felimpiadze. Nieważne, czy kochacie dostojne Maine Coony, nagie sfinksy, smukłe koty syjamskie, a może zadziwiające Lykoie – musicie tam być i dopingować ulubieńców!

Pokazy psów rasowych

Oddziały Rzeszów i Radom Związku Kynologicznego w Polsce serdecznie zapraszają do spędzenia miłego czasu z kynologią! Podczas Zwierzomanii odbędą się pokazy ras i wyszkolenia psów. Będzie też możliwość rozmowy z doświadczonymi hodowcami. To również możliwość podpatrywania najlepszych przy pracy. Wszyscy kochamy psy, prawda?

Targi akcesoriów i karm dla zwierząt

Zwierzomania to także targi karm i akcesoriów dla zwierząt. Topowe marki, znani producenci, a także – nowi niszowi gracze na rynku. Kilka tysięcy metrów kwadratowych stoisk, każdy znajdzie coś dla siebie!

Wystawa królików

Przy współpracy z dyrektorem Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego na Zwierzomanii pojawią się rasowe króliki. Kochacie te miłe futrzaki?

Wystawa gadów i płazów

Czy są w śród nas miłośnicy małych dinozaurów? Zapraszamy serdecznie do podróży w czasie – na G2A Arenie pojawią się różnego rodzaju gady, płazy i pająki.

Wykłady Krajowego Instytutu Hodowli Zwierząt Towarzyszących

Zwierzomania 2024 to także czas edukacji. Krajowy Instytut Hodowli Zwierząt Towarzyszących przeprowadzi szereg prelekcji dla zwiedzających o zwierzętach, dotyczących ich dobrostanu, zdrowia czy zachowania. Zaproszeni mówcy to naukowcy i praktycy: pracownicy uniwersyteccy, na co dzień zajmujący się tematyką, którą będą prezentować oraz behawioryści COAPE. Wykłady odbywać się będą kilka razy dziennie, zgodnie z planem odczytów.


Gala „Przyjaciel Zwierząt”

Podczas Zwierzomanii odbędzie się ceremonia wręczenia nagród „Przyjaciel Zwierząt”. Statuetka ta przyznawana jest łącznie przez Świat Hodowcy, Krajowy Instytut Hodowli Zwierząt Towarzyszących i Unię Felinologii Polskiej a wręczana osobom wybitnym, zasłużonym dla dobra zwierząt w Polsce i wspierających rzetelne hodowanie psów i kotów, w duchu poszanowania prawa i etyki.

Chcecie dowiedzieć się, kto w 2024 dostanie to wyróżnienie?

Pokazy ratownictwa zwierzęcego Animal Rescue Poland

Fundacja Animal Rescue Poland od lat wspiera służby mundurowe w codziennej pracy, pomagając w akcjach, gdzie w grę wchodzą też zwierzęta. ARP bierze udział w interwencjach w pseudohodowlach, pomaga mundurowym w sytuacjach zagrożenia pogryzieniem przy wejściach do podejrzanych, wspiera Straż Pożarną przy wypadkach.
Podczas Zwierzomanii 2024 Animal Rescue Poland przeprowadzi pokazy sprzętu i taktyk ratownictwa zwierzęcego. Nie może Was to ominąć!

Świat Hodowcy objął Zwierzomanię patronatem medialnym.

Zapraszamy serdecznie!

redakcja
Redakcja ŚH w pełnym składzie, a co!
http://swiathodowcy.info